none
Mégse
azonosító:
jelszó:
regisztráció
Ha már regisztrált felhasználó vagy, kattints ide!
Az Acer megnyitotta az Interaktív Pavilont az Olimpiai Parkban
Dátum: 2012-07-31   | Szerző: Sulaki
Semmi sem hasonlítható ahhoz az izgalomhoz, érzelmi töltéshez és különleges hangulathoz, amit az Olimpiai Játékok, az a sportesemény nyújt, mely képes arra, hogy az egész világot megállítsa.

 



 

Az Acer készen áll, hogy a látogatókat, sportolókat és újságírókat egy olyan izgalmas utazásra vigye, mely túlmutat a 2012-es Londoni Olimpiai Játékok adrenalin fűtötte versenyein és egy olyan világba vezet, ahol a technológia és az innováció egy egyedülálló élményt teremt.

 

Mindenképpen látogasson el az Acer Pavilonba a 2012-es Londoni Olimpiai Játékok ideje alatt és fedezze fel az Acer legújabb technológiáit és hívja ki barátait vagy fedezze fel a tartalmak világát.

Az Olimpiai Parkban található Pavilon egy 1200 négyzetméteres épület két szinten a látogatók részére, interaktív területeket kínálva és bemutatva az Acer legújabb technológiáit és termékeit. A harmadik emelet, mely az Acer vendégei részére van fenntartva, a parkra néző csodálatos panorámát kínál.

 


Az Acer Pavilon úgy készült, hogy bemutassa a sporteredmények és a technológiai innovációk kiválóságait, egy utazásra invitálva a látogatókat olyan kiemelkedő eredményeken keresztül, melyek igazi kihívást jelentenek az emberi teljesítőképesség számára. Amikor belépnek a Pavilonba, a látogatók egy intelligens kártyát kapnak, amely segít az utazás élményét fokozni azáltal, hogy követi a megszerzett tapasztalatokat és gyűjti az elért pontszámokat, valamint lehetőséget nyújt, hogy személyes avatarukat irányíthassák.

 

A “Gyors, gyorsabb, leggyorsabb” feladatban a játékosok barátaikkal versenyben kell időre versenyezniük egy megemelt padlón elhelyezett tabletek használatával, melyek a versenypályát jelölik ki. Az eseményt a látogató intelligens kártyája indítja be. Amint a felhasználó beilleszti kártyáját, avatarja megjelenik a versenypályán. A játékosoknak minél gyorsabban kell irányítaniuk avatarjukat, miközben akadályról, akadályra ugrálnak. Az ICONIA A510 tablet a vezérlő eszköz ennél a játéknál.

 

A Pavilon egy másik lenyűgöző érdekessége az Utazás Gömbje, ami egy hatalmas ’élő’ gömb, mozgó atomokkal és adatfolyamokkal. A látogatók a gömb körül elhelyezett tableteket érintőmezőként használva navigálhatnak a tartalmak között. Az aktiválást követően egy fényes jel és egy címke jelenik meg és a felhasználó máris elkezdheti felfedezni a tartalmakat, amik többnyire videók és feladatok.

 

A látogatók utazása folytatódhat az összes megjelenített számítógépen: az ultrabookoktól a professzionális all-in-one asztali számítógépekig. Az Acer továbbá az ISM-mel közösen egyedülálló játékélményt kínál a 2012-es Londoni Olimpiai Játékok hivatalos videójátékával, melyet a látogatók az Acer Predator G7-en élvezhetnek, ami a játékgépek csúcsa.

 

Számos egyéb érdekességet fedezhet még fel. Jöjjön el tehát és látogasson meg minket az Olimpiai Parkban. 


 

1/1


Dátum: 2013-05-18 10:21:10
Név: Anonymous
Dátum: 2013-05-07 19:51:23
Név: Anonymous
ectjufo payday loans
Dátum: 2013-01-28 10:58:27
Név: Anonymous
Dátum: 2013-01-21 03:45:32
Név: Anonymous
Dátum: 2013-01-18 00:54:57
Név: Anonymous
 
Hozzászólás:



Ellenőrző szó:
 
Új szó generálása